درباره کلینیک دندان پزشکی تاج

در این مطلب نسبت به درباره ما و ویژه گی های کلینیک دندانپزشکی تاج می پردازیم. کلینیک دندانپزشکی تاج آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان عزیز در یک محیط آرامش‌بخش می باشد و با فضایی فوق العاده بیماران نگرانی از بابت کشیدن دندان یا خدمات زیبایی خود نخواهند داشت و بیماران یک درمان دندانپزشکی بسیار سریع و آسان را تجربه می‌کنند.

کلینیک دندانپزشک تاج در شهر تهران، جنت آباد مرکزی تقاطع نیایش (چهارراه ایرانپارس) قرار گرفته است. این کلینک با پشتوانه‌ای قدرتمند با استفاده از تجربه و تخصص همکاران دندانپزشک و متخصص و اساتید دانشگاهی برای انجام کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی در خدمت شما مراجعین محترم می باشد .

کلینیک دندانپزشک شبانه روزی تاج از دستگاه‌های اتوکلاو کلاس B جهت استریلیزاسیون با دقت بالا استفاده می‌کند و بخش استریلیزاسیون این کلینیک با رعایت کامل استاندارد های جهانی جهت پیشگیری از بیماری‌ های عفونی از ابزار و وسائل یک بار مصرف برای هر بیمار استفاده می‌کند. مراجعه کنندگان محترم می توانند نظارت مستقیم و کامل بر روش استریلیزاسیون ابزار داشته باشند.

درباره ما

این مرکز در کلیه زمینه ها از جمله زیبایی، جراحی، ترمیم، پروتز، درمان عصب کشی، دندانپزشکی اطفال و ایمپلنت دندان با هدف گسترش بهداشت دهان و دندان جامعه آماده ارائه خدمات می باشد.

دندانپزشکی زیبایی شاخه ای از دندانپزشکی می باشد که نه تنها زیبایی دندان ها بررسی می شود ، بلکه لثه ها و نحوه بسته شدن دندان ها نیز بررسی می شود. در کلینیک دندانپزشکی تاج برای بهبود شکل دهان و کیفیت لبخند شما از دندانپزشکی زیبایی استفاده می شود ، که می تواند به بهبود عملکرد دندان ها از نظر شکل و ظاهر کمک کند. در حالی که یک لبخند کامل تمرکز اصلی دندانپزشکی زیبایی محسوب می شود ، اما بهبود ظاهر و زیبایی لبخند شما نیز بخشی از این معادله می باشد ، اما هدف نهایی نیست. هدف اصلی بازیابی سلامت و عملکرد طبیعی دهان شما می باشد.

وقتی زیبایی با تمرکز بر سلامتی دندان ترکیب می شود ، نتیجه به طور طبیعی به لبخندی زیبا ، سالم و ماندگار تبدیل می شود.

ما در کلینیک دندان پزشکی تاج، در دندانپزشکی زیبایی به اندازه ، شکل ، رنگ ، موقعیت و چینش دندان و لثه ها توجه می کنیم. ما از روش های مختلف درمان لثه ، دندانپزشکی پیشگیرانه و روکش دندان برای تراز کردن دندان های منحنی و نامرتب و همچنین از بلیچینگ دندان برای سفید کردن دندان های لکه دار و زرد شما استفاده می کنیم.

در صورت لزوم ، ما برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن با هماهنگی متخصص ارتودنسی روش های درمانی ارتودنسی را نیز پیشنهاد می دهیم. دندانپزشکی زیبایی برای دندان هایی که به دلایل مختلف تغییر رنگ داده ، به علت ضربه یا پوسیدگی ، دندانهای نامنظم ، گیج و تغییر شکل یافته ، اختلالات رنگ و فرم در لثه ها و کمبود دندانها استفاده می شود.