WeCreativez WhatsApp Support
سریعترین روش پاسخ به سوالات و دریافت مشاوره
👋 سلام ! به چه شکلی میتونم کمکتان کنم؟

خدمات دندانپزشکی زیبایی

به روشهایی که برای زیبایی و سلامت دندانهایتان انجام می دهید دندانپزشکی زیبایی گفته می شود. لبخند یک شخص مهمترین قسمت از زیبایی فرد می باشد. به همین دلیل ، دندانپزشکی زیبایی یکی از مورد توجه ترین روش های زیبایی می باشد. برای انجام دندانپزشکی زیبایی، ابتدا باید از یک دندانپزشک متخصص وقت بگیرید. در دندانپزشکی زیبایی به اندازه ، شکل ، رنگ ، موقعیت و چینش دندان و لثه ها توجه می شود. باید بدانید که دندانپزشکی زیبایی تحت پوشش بیمه نمی باشد.

روش های دندانپزشکی زیبایی

افرادی که می خواهند از دندانپزشکی زیبایی استفاده کنند در مورد روش های انجام این کار بسیار کنجکاو می باشند. شما می توانید با انتخاب یکی از روش های دندانپزشکی زیبایی که ترجیح می دهید ، روش مورد نظر را با متخصص خود شروع کنید. روش های رایجی که در دندانپزشکی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد به شرح زیر می باشد:

سفید کردن دندان ها
• بریس های شفاف
روکش لمینت
کامپوزیت ونیر
• زیبایی لثه
ایمپلنت دندان
• روکش زیرکونیا

لمینت

روکش های لمینت، یک روش عالی برای اصلاح دندان های قدامی و زیبایی ظاهری دندان های تغییر شکل یافته می باشد. روکش دندان لمینت، در دندانپزشکی زیبایی استفاده می شود تا شکل و رنگ دندان به اندازه  ایده آل برسد.

مطالعه بیشتر + »

بلیچینگ

اگر از رنگ دندان خود راضی نمی باشید، با استفاده از  بلیچینگ دندان دیگر سفید کردن دندان کار سختی نیست. در "دندانپزشکی زیبایی" ، سفید کردن دندان به یکی از کاربردی ترین روش های زیبایی دندان تبدیل شده است.

مطالعه بیشتر + »

کامپوزیت

امروزه ، همه افراد آرزو دارد که عالی به نظر برسند. برای دستیابی به ظاهری کامل و زیبا ، افراد به درمان های زیبایی روی می آورند. یکی از محبوب ترین روش های توسعه یافته در این زمینه کامپوزیت دندان می باشد.

مطالعه بیشتر + »

ایمپلنت

ما در کلینیک دندانپزشکی تاج اطمینان حاصل می کنیم که ایمپلنت‌هایی که در کلینیک خود استفاده می‌کنیم سازگار با بافت دهان شما می‌باشد. اگر ایمپلنت به طور منظم نگهداری ‌شود، می‌توان از آن را برای تمام عمر استفاده کرد.

مطالعه بیشتر + »